УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Ющенко вимагає щоденної роботи для вступу у ЄС

Ющенко вимагає щоденної роботи для вступу у ЄС

Президент України Віктор Ющенко привітав співвітчизників із Днем Європи. «Це — наше свято. Україна є великою європейською нацією, невід’ємною часткою загальноєвропейського простору», — наголосив Глава держави.

Про це повідомили «Обозревателю» у прес-службі Глави держави.

«Європейський вибір для нас — не гасло. Він потребує щоденної послідовної роботи. Ми зробимо все можливе заради того, щоб збудувати нову, демократичну процвітаючу Україну, яка з повним правом посяде гідне місце в європейській сім’ї», — підкреслив Ющенко.

Завдання, які стоять сьогодні перед Україною, «передусім внутрішні». За словами Президента, вони полягають в оновленні держави, подоланні корупції, становленні незалежної судової системи.

Віктор Ющенко наголосив, що наразі триває робота над новим базовим договором з Європейським Союзом, який зміцнить наше партнерство. Вже за кілька днів буде підписано угоду з ЄС про лібералізацію візового режиму.

На думку Глави держави, перемога заявки України на проведення Євро-2012 з футболу засвідчила велику довіру європейської спільноти, визнання наших європейських прагнень. «Гідне проведення чемпіонату стане справою честі для нашої країни», — зазначив він.

«Вірю в успіх європейської України. Ми йдемо вперед, ми маємо волю й надію», — йдеться у привітанні Президента.