УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Шуфрич під Чорнобилем упіймав браконьєрів

165
Шуфрич під Чорнобилем упіймав браконьєрів

Сьогодні на території Чорнобильської зони відчуження, у гирлі річки Прип’ять, у результаті спільного рейду МНС, МВС та Рибнагляду, в якому взяв участь Міністр з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Нестор Шуфрич, були затримані 11 браконьєрів. У них вилучені 48 кілограмів риби, велика кількість риболовного знаряддя, три човни та  сучасний катер іноземного виробництва.

На даний момент інспектори Рибнагляду оформлюють матеріали про притягнення порушників до адміністративної відповідальності, а також вирішується питання щодо порушення кримінальної справи правоохоронними органами.

Згідно з Законом "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо відповідальності за порушення правил радіаційної безпеки", який набув чинності 13-го червня цього року, порушникам режиму Чорнобильської зони загрожують значні штрафні санкції та позбавлення волі строком до 7 років, повідомляє прес-слуба МНС.