УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Вінський назвав Мороза проходимцем

174
Вінський назвав Мороза проходимцем

Народний депутат V скликання Йосип Вінський готовий скласти з себе депутатські повноваження одразу після того, як буде прийнято відповідне рішення відносно депутатів фракції БЮТ.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив на прес-конференції.

«Як тільки буде прийнято рішення по статусу депутатів від фракції БЮТ, я також особисто за окремою процедурою прийму відповідне рішення», - сказав він.

Й.Вінський наголосив, що таким самим чином має намір поступити і народний депутат Галина Гармаш.

Він зазначив, що є командною людиною, тому і надалі робитиме все, що роблять депутати від БЮТ.

Як відомо, Й.Вінський і Г.Гармаш були обрані до Верховної Ради за списком СПУ, але пізніше були виключені з фракції цієї політичної сили, оскільки їхні погляди розходилися з діями керівництва СПУ.

Народний депутат, представник БЮТ Йосип Вінський спростовує слова голови Верховної Ради України V скликання Олександра Мороза про те, що заяви депутатів-опоизціонерів про вихід із фракції написані з порушеннями.

Як передає кореспондент УНІАН, сьогодні під час прес-конференції Й.Вінський зазначив, що О.Мороз особисто запропонував депутатам від БЮТ і «Нашої України» якнайшвидше здати відповідні заяви.

Й.Вінський наголосив, що О.Мороз пообіцяв, що як тільки ці заяви будуть зареєстровані, коаліція бере на себе зобов’язання прийняти відповідний пакет документів, необхідний для проведення дострокових парламентських виборів.

За словами Й.Вінського, усього вчора від БЮТ було здано 106 заяв, усі вони пройшли реєстрацію у апараті ВР, а копії цих заяв із вхідним номером знаходяться у фракції БЮТ. На підтвердження своїх слів Й.Вінський продемонстрував відповідні копії заяв, які зареєстровані у апараті ВР.

Він наголосив, що після слів О.Мороза про написання депутатами-опозиціонерами заяв про вихід із фракції з порушеннями голова ВР «взагалі не має права представляти українську політику». «Іде обман виборців. Верховною Радою керують просто проходимці», - сказав Й.Вінський.

Він також зазначив, що О.Мороз свідомо блокує оголошення заяв у сесійній залі. Й.Вінський також спростував інформацію, що до апарату ВР були подані документи тих депутатів, які пізніше захотіли відкликати свою заяву про вихід із фракції.

Й.Вінський наголосив, що з самого початку було написано 108 заяв, однак депутати Володимир Олійник і Любов Стасів їх пізніше відкликали, тому до апарату ВР були подані тільки 106 заяв від членів БЮТ.