УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Солана зізнався, що ЄС таємно мирить Ющенка з Януковичем

195
Солана зізнався, що ЄС таємно мирить Ющенка з Януковичем

Упродовж вже тривалого часу Європейський союз відіграє роль посередника в українській кризі.

Видео дня

Про це заявив верховний представник ЄС з питань міжнародної політики та політики безпеки Хав’єр Солана, повідомляє «Німецька хвиля».

Таку заяву він зробив під час зустрічі з представниками Європарламенту та національних парламентів держав ЄС.

На зустрічі, присвяченій міжнародній та оборонній політиці Хав’єр Солана розповів, що ЄС намагається виконувати місію посередника в Україні дуже обережно. Оскільки хоче надати українським політикам шанс самим впоратися із кризою.

За словами Солани, якщо Європейський союз знову влаштує в Україні круглий стіл на очах у громадськості, складатиметься враження, що українські політики нездатні самі вирішити свої проблеми. Водночас ЄС весь час намагається допомогти українським можновладцям.

«З 26 квітня до п’ятниці минулого тижня президент та прем’єр міністр України не говорили один з одним. У п’ятницю я поговорив з ними обома. Але я не хотів би нині розкривати багато секретів», — повідомив Хав’єр Солана.

Верховний представник ЄС сподівається, що українські політики таки знайдуть вихід. В іншому випадку, вони не зможуть впоратися із проблемами, що з’являтимуться у майбутньому, і стабільність держави від цього потерпатиме, — наголосив Солана.

Нагадаємо, раніше представники Європейського Союзу неодноразово заявляли, що українські політики повинні самі знайти вихід з політичної кризи.