УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Президент отримав грамоти від іноземних послів

222
Президент отримав грамоти від іноземних послів

У понеділок, 7 травня, Посли Швейцарії, Ізраїлю та Пакистану в Україні вручили вірчі грамоти Президентові української держави Віктору Ющенку.

Видео дня

Про це повідомляється у прес-службі Пpезидента.

Грамоти вручили Надзвичайний і Повноважний Посол Швейцарської Конфедерації пан Георг Цюблер, Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Ізраїль пані Зіна Калай-Клайтман, Надзвичайний і Повноважний Посол Ісламської Республіки Пакистан пан Газанфар Алі Хан.

Глава держави мав із Послами двосторонні зустрічі.

Під час розмови з Послом Швейцарії Президент зазначив, що українська сторона зацікавлена, щоб цього року відбувся візит до України Федерального Президента Швейцарської Конфедерації Мішелін Кальмі-Рей.

Ющенко також запевнив, що Україна розглядає Швейцарію як одного з основних торговельно-економічних європейських партнерів.

«Ми вітаємо розширення присутності швейцарських фірм та підприємств на українському ринку», – сказав Президент, додавши, що за результатами 2006 року Швейцарія посіла шосте місце в переліку іноземних інвесторів в економіку України.

Крім того, Глава держави зазначив, що в Україні розраховують на підтримку Швейцарією проекту резолюції щодо визнання Голодомору актом геноциду українського народу. У 2008 році Україна має намір внести цей документ на розгляд 63-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН. Таке ж сподівання Президент висловив і під час зустрічі з Послом Ізраїлю.

Глава держави також відзначив, що зміцненню традиційно дружніх відносин України та Ізраїлю значно сприяє активний політичний діалог та контакти на вищому рівні. У цьому контексті йшлося про можливий візит Глави Української держави до Ізраїлю в другій половині цього року.

Під час зустрічі з Послом Пакистану Президент наголосив, що розвиток двосторонніх політичних контактів є актуальним завданням для обох країн. Відтак Україна надає великого значення офіційному візиту міністра закордонних справ Пакистану Х. Касурі, який очікується цього року.

proUA