УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Марш свободи минув без бійки. Підтримують Тимошенко

Марш свободи минув без бійки. Підтримують Тимошенко

Марш свободи минув без бійки. Підтримують Тимошенко

Видео дня

Учасники Маршу свободи зібралися біля станції метро «Хрещатик», де організатори їм оголосили про закінчення мітингу. Таким чином до Міністерства охорони здоров’я вони так і не дійшли.

фото Дима Богданов/ОБОЗ

Дорогою їх два рази намагалися спровокувати фанати ФК «Динамо», які збираються на Хрещатику напередодні сьогоднішнього матчу.

Так, футбольні уболівальники намагалися перекрити дорогу мітингувальникам та викрикували на їх адресу образливі слова. Втім міліція ці провокації припинила.

Цікаво, що серед учасників мітингу хтось підняв прапор Блоку Юлії Тимошенко.

За інформацією організаторів Маршу, до МОЗу піде делегація, яка і передасть у Відділ зв’язків з громадськістю вимоги учасників маршу.

Марш свободи вирушив до міністерство охорони здоров’я

Зараз колона прихильників легалізації легких наркотиків попрямувала з Михайлівської площі до приміщення Міністерства охорони здоров’я.

За інформацією міліції, кількість учасників колони становить 500 осіб.

Мітингувальники вимагають від держави змінити політику щодо легких наркотиків та надавати достовірну інформацію, до яких наслідків призводить вживання алкоголю, а до яких — куріння марихуани.

Міліція витрутилась у мирний мітинг

Щойно у мирний мітинг прихильників легалізації легких наркотиків втрутилася міліція. Біля сцени з’явився противник мітингу, після чого учасники мітингу покликали міліцію і зловмиснику скрутили руки та погрузили у міліцейський «воронок».

Затриманий поводився агресивно. Він намагався вдарити операторів та фотографів.

фото Артур Бондарь/ОБОЗ

Як стало відомо, це вже третій випадок. Перший затриманий намагався заважати, кричавши в мегафон. Ще двоє провокували сутичку.

У Києві — Марш свободи. Наркомани виявились у меншості

На Михайлівській площі у Києві зібралося близько 500 мітингувальників. Тут сьогодні проходить Марш свободи.

При цьому учасників маршу на площі лише близько двохсот осіб. Вони виступають за легалізацію легких природних наркотиків, але проти алкоголізму та вживання хімічних речовин.

Проти них виступають 300 представників громадської організації «ДолЯ» та Звичаєва громада українських козаків.

Між двома таборами стоїть кордон міліції. Ще близько 30 міліціонерів стоїть поблизу, ховаючись у тіні сусіднього будинку і близько 50 бійців підрозділу «Беркут» ховаються у тіні по різних кутках Михайлівської площі.

фото Дима Богданов/ОБОЗ

Прихильники легалізації наркотиків встановили сцену, з якої читають вірші про шкоду трамодолу та інших хімічних препаратів.

Участь у акції беруть і білоруські прихильники легалізації легких наркотиків, а також письменниці і співачка Олена Карпа, яка підтримує ідею свободи та неупередженого ставлення до тих людей, які вживають легкі наркотики.

Наразі мітинг проходить спокійно, хоча противники Маршу свободи час від часу викрикують «Ганьба!» та «Убий себе об стіну!».