УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

США допоможуть Україні у боротьбі з корупцією

213
США допоможуть Україні у боротьбі з корупцією

Міністр житлово-комунального господарства України Олександр Попов і Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Вільям Тейлор обговорили питання співпраці у галузі реформування житлово-комунального господарства України.

Видео дня

Зокрема, О.Попов поінформував В.Тейлора про пріоритети політики уряду України у галузі реформування і розвитку житлово-комунального господарства.

Сторони також обговорили перспективи реалізації в Україні нової програми технічної допомоги уряду США «Виклики тисячоліття», зокрема, спрямування ресурсів на розвиток та реформування житлово-комунального господарства. О.Попов підтвердив готовність очолюваного ним міністерства долучитися до реалізації Порогової програми, спрямованої на боротьбу з корупцією в Україні. Ця програма має стати підготовчим етапом до реалізації програми «Виклики тисячоліття».

Міністр наголосив, що взаємодія з міжнародними фінансовими та донорськими організаціями у залученні інвестицій у галузь житлово-комунального господарства є одним із пріоритетів у діяльності Мінжитлокомунгоспу. Зокрема, були обговорені питання участі представників посольства та USAID у роботі круглого столу з представниками міжнародних донорських організацій, який має відбутися 1 червня цього року, а також підтримки інших ініціатив Міністерства (насамперед, утворення ресурсного центру з питань підтримки та розвитку житлово-комунального господарства, постійно діючої координаційної групи при Міністерстві з числа представників іноземних компаній, донорських організацій, які працюють у галузі житлово-комунального господарства).

УНІАН