УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Депутати недоплатили Давидовичу, він їх виселить

216
Депутати недоплатили Давидовичу, він їх виселить

Голова Центральної виборчої комісії Ярослав Давидович заявляє, що Верховна Рада України виділила недостатньо коштів для створення реєстру виборців.

Видео дня

Як передає УНІАН, сьогодні на брифінгу для преси Я.Давидович зауважив, що з 42 млн. 900 тис. грн., виділених на створення реєстру, лише 14 млн. передбачено на первинне наповнення, а всього необхідно на первинне наповнення та програмне забезпечення 74 млн. грн., тобто не вистачає 60 млн. грн.

Водночас, Я.Давидович сказав, що не робить з цього трагедії, зауваживши, що вестиме перемовини з цього приводу з Миколою Азаровим.

Він також нагадав, що для того, аби реєстр виборців функціонував, необхідно здійснити ряд кроків, зокрема, виділити приміщення, підібрати кадри. Я.Давидович назвав проблемою те, що приміщення, виділені ЦВК, сьогодні займають комітети ВР, і поскаржився, що “депутатів дуже важко висилити”.

Крім того Я.Давидович повідомив, що ЦВК планує оголосити конкурс на заміщення посад в структурному підрозділі, який обслуговуватиме державний реєстр. Зокрема, за його даними, 45 осіб потрібно для роботи в Києві та 2,7 тис. - для роботи в структурних підрозділах в областях, але це “орієнтовна цифра”.

Я.Давидович прогнозує, що реальна робота з формування реєстру виборців розпочнеться не раніше жовтня цього року. Він наголосив, що це тривала робота. «Реєстр - це перспектива, це - наше майбутнє», - наголосив голова ЦВК.

З огляду на специфіку діяльності, сьогодні Давидович - єдина людина, що знає дату дострокович виборів