УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Європа пораділа за дружбу Вікторів

192
Європа пораділа за дружбу Вікторів

Генеральний секретар Ради Європи Террі Девіс вітає досягнення домовленості Президента України Віктора Ющенка і прем’єр-міністра Віктора Януковича про проведення дострокових парламентських виборів в Україні, повідомляє УНІАН.

Видео дня

“Це важливий крок уперед до завершення дискусії, яка так довго блокувала нормальне функціонування демократичних інституцій в країні”, - цитує прес-служба слова Т.Девіса.

За словами Генсека Ради Європи, тепер пріоритетом для політиків має залишатися підтримка конструктивного діалогу з метою проведення вільних і чесних, добре підготовлених виборів.

Т.Девіс також ще раз висловив готовність Ради Європи надати технічну допомогу українській владі, якщо буде така потреба.

Cьогодні Президент України Віктор Ющенко і прем’єр-міністр Віктор Янукович досягли принципової домовленості про проведення дострокових парламентських виборів.

Нагадаємо, коаліціанти і раніше скаржилися ПАРЄ, втім Європа відмовилася втручатися у внутрішні справи України, висловлюючи сподівання на те, що українські політики досягнуть консенсусу.