УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Рада скасувала призначення Ківалова у ЦВК

Рада скасувала призначення Ківалова у ЦВК

Верховна Рада України прийняла постанову, якою скасувала своє рішення від 2 квітня 2007 року про поновлення складу Центральної виборчої комісії 2004 року.

Видео дня

Про це повідомили «Обозревателю» у прес-службі парламенту.

фото Дима Богданов/ОБОЗ

Постановою «Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України від 30 квітня 2007 року «Про вибори Президента України та народних депутатів України» доручається Центральній виборчій комісії керуватися у своїй діяльності Постановою Верховної Ради України від 2 квітня 2007 року «Про запобігання діям, що загрожують конституційному правопорядку, громадському спокою і стабільності в Україні» та забезпечити належне виконання Закону України «Про Державний реєстр виборців», своєчасну підготовку і проведення виборів Президента України та народних депутатів України, передбачених пунктом першим цієї Постанови.

Крім того, Кабінету Міністрів України доручається вжити необхідних заходів щодо забезпечення фінансування передбачених пунктом першим цієї Постанови виборів Президента України та народних депутатів України в обсягах і в порядку, визначених законом.

Постанова визнає такими, що втратили чинність, Постанову Верховної Ради України вiд 02.04.2007 «Про скасування Постанови Верховної Ради України «Про дострокове припинення повноважень членів Центральної виборчої комісії» та Постанову Верховної Ради України вiд 02.04.2007 «Про скасування Постанови Верховної Ради України «Про призначення на посади членів Центральної виборчої комісії».

Цей документ підтримали 246 народних депутатів.

Нагадаємо, 2 квітня Президент підписав указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради. У відповідь на це парламент не визнав даного указу і відновив старий склад ЦВК.