УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Місія Європарламенту вирушає до України

222
Місія Європарламенту вирушає до України

Адріан Северін/фото ЕРАДо України прибуде місія Європарламенту. Таке рішення ухвалили члени делегації Європарламенту у зв’язках з Україною.

Видео дня

ЄП планує прибути в Україну наприкінці травня і передбачає провести зустрічі з керівництвом країни, лідерами політичних сил та представниками неурядових організацій.

До місії має увійти 10 євродепутатів, її очолить голова делегації ЄП у зв’язках з Україною Адріан Северін.

На основі зібраних даних депутати ЄП зроблять доповідь про ситуацію в Україні для Європарламенту і Євросоюзу. Європарламентарі також мають передати українському керівництву сигнал від Євросоюзу, наскільки важливим є дотримуватися демократичних цінностей.

Окрім Адріана Северіна, до складу делегації увійдуть представники усіх політичних фракцій Європарламенту та доповідач Комітету у закордонних справах Міхал Камінський.

Нагадаємо, напередодні прес-служба комісара ЄС із зовнішніх відносин повідомила, що Єврокомісія не втручатиметься у розв’язання політичного протистояння в Україні.

Криза залишається внутрішньою справою держави, попри прохання про міжнародне посередництво з боку української коаліції, наголошує прес-служба комісара ЄС із зовнішніх відносин Беніти Ферреро-Вальднер.

Офіційний Брюссель стежить за перебігом подій в Україні і сподівається на демократичний компроміс між політиками на основі рішення Конституційного Суду.

26 квітня Президент України Віктор Ющенко розпустив Верховну Раду і переніс дату позачергових виборів на 24 червня.

proUA