УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Прем’єр послав Ющенка в опозицію і почав виборчу кампанію

Прем’єр послав Ющенка в опозицію і почав виборчу кампанію

Янукович просить Ющенка видати третій указ про дату виборів. Відеосюжет

Видео дня

(відео "5 каналу")

«Я закликаю опозицію і президента, який її очолює, сісти за стіл переговорів», - заявив Віктор Янукович під час промови на засіданні уряду. Проводячи екстрене засідання Кабінету Міністрів, Прем’єр виголосив емоційну тираду з приводу політичної ситуації в країні. Втім, попри неабияку емоційність, Віктор Федорович запевнив журналістів, що Кабмін на засіданні 3 травня буде обговорювати не політичну ситуацію, а соціальні плани.

фото Дима Богданов/ОБОЗ

Прем’єр зауважив, що треба обговорити необхідні дії, щоб з першого червня підвищити пенсію громадянам, а з 9 травня – ветеранам війни. «Також ми повинні підняти заробітну плату лікарям і вчителям», – сказав Янукович. Прем’єр закінчив свій виступ, змістивши акценти в політичну площину: «Свято 9 травня наближається. Безумовно, ситуація складна, але ми будемо робити все можливе, щоб до свята її розрядити і дати можливість країні спокійно святкувати», - заявив Янукович. До речі, на початку засідання Віктор Федорович поскаржився, що Президент зіпсував йому всі свята.

Минулого тижня лідерка БЮТ Юлія Тимошенко на мітингу опозиції заявила, що уряд починає виборчу кампанію, тому збільшує соціальні виплати населенню.