УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Партія регіонів хоче домовитись з усіма за закритими дверима

Партія регіонів хоче домовитись з усіма за закритими дверима

Фракція Партії регіонів закликає провести закриті збори депутатів Верховної Ради разом з опозицією, Президентом України, Кабінетом Міністрів України, Конституційним Судом та Верховним судом України, і обговорити на них шляхи виходу із наростаючої політичної кризи в Україні.

Видео дня

Як передає УНІАН, про це заявила сьогодні на засіданні парламенту координатор парламентської більшості, лідер фракції Партії регіонів Раїса Богатирьова.

Вона також вважає за доцільне провести в палаці «Україна» надзвичайні збори народних депутатів України та депутатів усіх рівнів від коаліції і прийняти на них політичну резолюцію щодо ситуації в Україні і шляхів подолання політичної кризи.

Р.Богатирьова закликала «на політичному рівні відмовитися від ескалації конфлікту шляхом прийняття політичних рішень, які можуть спровокувати громадянську нестабільність і некерованість державою».

Вона закликала Президента України Віктора Ющенка утриматися від «використання силових способів управління країною».

Р.Богатирьова зазначила, що «в боротьбі за молоду національну конституційну демократію нам разом з нашими виборцями кинули виклик опозиція, Президент, власне, сама історія». Вона підкреслила, що «власне, у нас один вибір – прийняти його і вийти із нав’язаного нам конфлікту мирними і демократичними засобами».

За словами координатора коаліції, дострокові вибори є завжди «ліками для хворої демократії, але якщо вони є наслідком політичного компромісу та відбуваються згідно з принципами верховенства права».

Р.Богатирьова висловила сподівання, що ще не втрачено можливості «вийти на цей єдиний стратегічний шлях, що веде нас в об’єднану Європу».

Нагадаємо, Єврокомісія вирішила не втручатись у внутрішню кризу України. Андрій Шкіль у своєму коментарі Оглядачу, зазначив, що продовження діяльності ВР має на меті політичну деструкцію в країні.

Богатирьова не заперечує, що може стати спікером

Богатирьова пояснила США, що в Україні нічого не зміниться