На мітинг не довезли дітей. Мікроавтобус потрапив у ДТП
Виртуальный мемориал погибших борцов за украинскую независимость: почтите Героев минутой вашего внимания!
![На мітинг не довезли дітей. Мікроавтобус потрапив у ДТП](https://cdn.obozrevatel.com/news/img/newspreview-default-thin.jpg?size=1944x924)
5 дітей травмовано в неділю в результаті зіткнення мікроавтобуса з вантажівкою КамАЗ в Одеській області по дорозі на акцію на підтримку коаліції.
Про це Українським Новинам повідомив представник управління Державної автомобільної інспекції Головного управління Міністерства внутрішніх справ в Одеській області.
З його слів, мікроавтобус Ford, що прямував із райцентру Сарата (Одеська область) у напрямку Києва, зіштовхнувся на трасі (біля районного центру Одеської області Любашівка) з вантажівкою КамАЗ.
"Як стало відомо, у мікроавтобусі в столицю для участі в акції на підтримку антикризової коаліції й Віктора Януковича прямувала група людей, в тому числі старшокласники Успенівської сільської середньої школи Саратського району", - сказав представник.
Він уточнив, що потерпілі доставлені із травмами різного ступеня тяжкості в Любашівську центральну районну лікарню.
Зараз із 5 учнів, що постраждали в результаті зіткнення, 2 ще перебувають у хірургічному відділенні лікарні.
Представник уточнив, що в Анастасії Снігирьової перелом гомілки, а у Віктора Соломатіна численні ушкодження обличчя.
Голова Саратської районної державної адміністрації Анатолій Негодяєв направив у місцеві відділення міліції й прокуратури лист із проханням провести ретельне розслідування, виявити й покарати винних.
У Саратській районній держадміністрації агентству повідомили, що в Успенівці від потерпілих та їхніх батьків отримані пояснювальні записки, з яких випливає, що організацією поїздки мікроавтобуса в Київ займалось місцеве відділення Партії регіонів.
Як повідомляло агентство, з початку квітня після указу Президента про розпуск Ради в Києві проходять масові акції на підтримку цього указу й проти нього.
Читайте також:
В центрі міста в ДТП загинули двоє пасажирів маршрутки