БЮТ не сприймає Мороза всерйоз
Виртуальный мемориал погибших борцов за украинскую независимость: почтите Героев минутой вашего внимания!
![БЮТ не сприймає Мороза всерйоз](https://cdn.obozrevatel.com/news/img/newspreview-default-thin.jpg?size=1944x924)
23 квітня в прямому ефірі «5 каналу» народний депутат Йосип Вінський висловився з приводу пропозиції спікера від імені БЮТ наступним чином: «План Мороза ми всерйоз не сприймаємо».
фото УНИАН
«Мороз Зробив все навпаки, щоб прискорити кризу на Україні. Всі ці його ігри із влаштуванням безладу, - лише для того, щоб відтягнути час. Він просто хоче зберегти своє місце», - додав депутат.
Вінський також зазначив, що рішенню КС не варто довіряти, і наголосив на тому, що єдий вихід із політичної кризи, яка зараз існує в країні, - дострокові вибори.
Щодо тих партій, які на сьогоднішній день відмовляються брати участь у дострокових виборах, Вінський сказав: «Політичні партії, які не хочуть йти на вибори після того, як самі влаштували цей безлад, - не мають права на існування».