Олег Скрипка звинуватив "Танці з зірками" у расизмі
Виртуальный мемориал погибших борцов за украинскую независимость: почтите Героев минутой вашего внимания!
В неділю українці зібрались в Пирогово, аби відсвяткувати гаївки.
Під час офіційної вступної частини Олег Скрипка заявив, що „ми є свідками знищення тисячолітньої культури і наша місія, місія діячів культури і науки – зберегти ці традиції і передати їх майбутнім поколінням”.
Майбутнє землі Олег Скрипка уявляє собі як картату ковдру і, за словами артиста, кожен з нас повинен працювати над тим, щоб у цій ковдрі лишився український лоскуток .
Також співак відзначив, що радий співпрацювати на благо української культури з людьми, для яких вона не є байдужою, адже „багато людей саме всередині нашої країни роблять протилежні речі”.
Також Олег Скрипка пообіцяв експортувати фестиваль з Києва по всій Україні.
Відповідаючи на запитання про своє майбутнє у проекті „Танці з зірками”, Олег Скрипка відповів, що очікує посісти друге місце (дивіться фоторепортаж з проекту).
Про голосування смс-ками співак жартував, що „все це комерція, все осяде в кишенях олігархів, ви ж знаєте”.
Останнім часом журналісти приплели до проекту політику, стверджуючи, що голосування за танцюристів визначає не об’єктивна оцінка навичок, а політична приналежність учасників, в цьому контексті співак вважає, що „Танці з зірками” – це звичайний расизм”.
Дивіться також фоторепортаж зі святкування гаївок.