УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Пинзеник стверджує, що криза в голові Азарова

Пинзеник стверджує, що криза в голові Азарова

Екс-міністр фінансів України, голова ПРП Віктор Пинзеник повідомив учора у Львові, що економічної кризи зараз нема.

фото Дима Богданов/ОБОЗ«Об’єктивних причин для економічної кризи у зв’язку з кризою політичною немає. Економіка реагує спокійно на політичну ситуацію. Неспокій є тільки у бурхливій уяві Миколи Азарова. Такі заяви спрямовані на провокування кризи, в іншій країні за такі заяви міністра звільнили одразу ж», — сказав він.

За його словами уряд займається саботажем бюджету. «Уряд саботує цифрами бюджету, я провів аналізи показників Кабінету Міністрів України і можу вам зазначити, що податок на прибуток зараз іде з мінусом, як таке може бути?», — сказав Пинзеник

«Податок на прибуток іде з цифрою мінус, а це нонсенс, при чому абсолютний. Він може бути 0 гривень, може бути десять, може бути мільйон, проте дохід у бюджет із податку на прибуток не може бути мінусовим. Перша така цифра з’явилась по місту Києву 3 квітня, вам ця дата нічого не говорить? Сума прибутку зазначалась: мінус 109 тисяч гривень. Потім уже пішло і по інших регіонах. Я хочу зробити заяву, що Мінфін дає вказівки і повертає гроші із бюджету тим підприємствам, які їх заплатили, чим свідомо саботує економіку», — сказав Віктор Пинзеник.

Нагадаємо, цього тижня міністр фінансів Микола Азаров заявив, що через політичну кризу Україна вже втратила більше 500 мільйонів гривень.