УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Мороз не хоче, щоб йому показували «Кузькіну мать»

195
Мороз не хоче, щоб йому показували «Кузькіну мать»

Голова Верховної Ради Олександр Мороз наголошує, що після вирішення політичного конфлікту сторона-переможець не повинна використовувати важелі для помсти політичним опонентам.

Про це він заявив в п’ятницю, 20 квітня, під час екстреного засідання Уряду.

«Я хотів би, щоб ми, подолавши цю штучно створену скруту, не намагалися з’ясовувати стосунки, що от ми вам покажемо «Кузькіну мать», - сказав він.

На переконання Мороза, усім силам конфлікту «треба заспокоїтись, домовитись і знайти оптимальне рішення для України, бо іншого виходу у держави немає».

Він наголосив на необхідності пошуку компромісу, бо «всі причини, за які чіплялися авантюристи, всі вони зняті».

«Я думаю, що ця авантюра минеться і ми всі вийдемо з неї сильнішими, і будемо мати свій досвід, передбачивши застереження в тому числі правового характеру», - зазначив спікер.

При цьому Мороз нагадав статтю 90 Конституції, в якій, за його словами, Верховна Рада залишається діючою до складання присяги новим її складом.

«Цю тему ніхто не коментує в Європі, у ПАРЄ з подивом і сміхом сприймають тезу, що парламенту немає, бо указ президента виданий», - розповів спікер.

Тому Мороз порадив усім дочекатися рішення Конституційного Суду, наголосивши, що парламент продовжує виконувати свої функції «в робочому режимі».

proUA