УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Омельченко закидав усіх паперами про Станік

Омельченко закидав усіх паперами про Станік

Григорій Омельченко на сьогоднішній прес-конференції оприлюднив нові дані щодо фінансових операцій з квартирами, землею та машинами матері судді КС Сюзанни Станік, Оксани Теодорівни Антошко 1931 року народження. Омельченко роздав журналістам роздруківки з вказаними адресами, повідомивши, що йому вдалося добути цю інформацію як колишньому працівнику СБУ.

Він додав, що на основі цих даних склав два депутатських звернення: одне – до генпрокуратури та СБУ, друге – до Президента Ющенка. В першому зверненні він просить провести перевірку зазначеної ним інформації, а в другому, до Президента, - розглянути питання про звільнення Сюзанни Романівни з посади судді Конституційного Суду за порушення присяги.

Омельченко висловив здивування, що заступник Генпрокурора Віктор Пшонка поспішив заявити, що інформація в.о. голови СБУ Наливайченка щодо майна родини Станік не відповідає дійсності. «Мені стало відомо, що СБУ в Генпрокуратуру навіть не встигла направити інформацію на перевірку. Отож, Генпрокуратура винесла рішення, навіть не провівши необхідних слідчих дій», - заявив він. Він вважає, що СБУ має право самостійно провести перевірку і порушити кримінальну справу.

Також Григорій Омельченко назвав дії Генпрокуратури замовними, «бо дуже дивно, що інформацію щодо Станік Генпрокуратура не перевірила, а щодо Наливайченка – зразу порушила справу стосовно тиску на суддю Конституційного Суду». Те, що Генпрокуратура є заангажованою, на думку Омельченка, підтверджує і той факт, що проти тих, хто не виконує указ Президента, не було порушено жодної кримінальної справи.