УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

«Понти» Януковича шокували Європейську еліту

219
«Понти» Януковича шокували Європейську еліту

У Віктора Януковича є традиція: виїжджаючи закордон, він одягає нові дорогі туфлі.

Так, минулого літа під час саміту ЄврАзЕС у Сочі Янукович осліпив своїх колег з Росії і Білорусі лаковими туфлями з чорної плетеної шкіри.

Цього разу Віктор Федорович вирішив справити незабутнє враження на європейську еліту. Поїхавши до Страсбургу на засідання ПАРЄ, Янукович не втримався, щоб не продемонструвати присутнім ексклюзив – туфлі з дорогої і рідкісної страусової шкіри.

Так, Віктор Федорович блиснув своїми туфлями перед генсеком Ради Європи Террі Девісом. Безпосередньо в Європі, одягати такі туфлі, особливо політику, вважається дурним тоном.

Задоволений собою, український прем’єр навіть не помітив, як на його страусових туфлях розв’язався шнурок.

Те, що на ногах у Януковича чоботи саме зі страуса доводить випуклість, характерна для цього виду шкіри. В українських магазинах знайти таке ексклюзивне взуття – справа не з легких. При цьому з шкіри страуса у цих туфлях виготовлена лише верхня частина, на якій розташована шнурівка.

Взагалі ж у світі туфлі зі страусової шкіри – щось на кшталт mauvais ton. Носити їх наважиться хіба що людина, схильна до показної розкоші.

Проте в Україні блиснути таким дорогим аксесуаром стає модно, зокрема, серед олігархів. Наприклад, туфлі зі страусової шкіри інколи носить мільйонер-нашоукраїнець Давид Жванія.

ТаблоID