УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

За зраду з Головатим розплатяться кріслом судді Євросуду?

За зраду з Головатим розплатяться кріслом судді Євросуду?

Сергій Головатий очікує на висунення від України своєї кандидатури на суддю Європейського Суду з прав людини як на оплату зради демократичних сил від уряду Януковича. Зараз відповідний конкурс проводиться Міністерством юстиції України.

фото " kmu.gov.ua "

Про це повідомив депутат фракції БЮТ, член Постійної делегації в Парламентській Асамблеї Ради Європи Валерій Писаренко.

«Сергій Петрович розраховує на переїзд на найближчі 10 років до забезпеченої Франції та досить пристойну з українських міркувань заробітну плату (приблизно 10 000 євро на місяць). Тому Головатого не цікавить, яким чином буде розвиватись політична ситуація в Україні», — заявив Писаренко.

Депутат нагадав, що Сергій Головатий був найзавзятішим прихильником Президента і демократичних сил в України. Він є членом Постійної делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи за квотою фракції «Наша Україна». Головатий неодноразово виступав за неприпустимість скуповування депутатів правлячою коаліцією.

Ще на початку пленарних засідань в Страсбурзі керівник Постійної делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи Віталій Шибко (Соціалістична партія), за незрозумілих причин, відмовився від посади заступника Головуючого ПАРЄ на користь Сергія Головатого.

Валерій Писаренко зазначив, що значна кількість депутатів Ради Європи із занепокоєнням сприймає різку зміну виступів Головатого від радикально пропрезидентських до пропагандистських антидемократичних під час сесії ПАРЄ та роботи її комітетів.

Конкурсна комісія по відбору кандидатів на посаду судді Європейського Суду з прав людини створена Міністерством юстиції 21.03.07 року на підставі Постанови Кабінету Міністрів №524. Робота комісія ведеться в закритому режимі, за весь час її роботи було проведено лише одне засідання.