На Івано-Франківщині знайшли сибірську виразку
Виртуальный мемориал погибших борцов за украинскую независимость: почтите Героев минутой вашего внимания!
![На Івано-Франківщині знайшли сибірську виразку](https://cdn.obozrevatel.com/news/img/newspreview-default-thin.jpg?size=1944x924)
7-го березня Івано-Франківською обласною державною лабораторією ветеринарної медицини при дослідженні туші великої рогатої худоби виявлений збудник сибірки.
Про це повідомили «Обозревателю» у прес-службі МНС України.
Цю тушу 6-го березня місцева жителька з села Старуня Богородчанського району здала до забійного цеху ПП «Ольва». Контакт із тушею, хворої на сибірку худоби, мали 7 людей, які перебувають під медичним наглядом і отримують профілактичне лікування.
Фахівцями районної СЕС і Держслужби ветеринарної медицини в осередку занедужання проводяться протиепідемічні та протиепізоотичні заходи. Ситуація перебуває під контролем Головного облуправління МНС.