УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Костенко визнав свою провину. І попросив вибачення

Костенко визнав свою провину. І попросив вибачення

Народний депутат від БЮТ Павло Костенко вибачився перед сержантом ДАІ Олександром Бачуріним, котрого депутат та його охоронці побили при виконанні службових обов’язків. Тим самим Костенко фактично визнав свою провину, бо раніше переконував, що це сержант кинувся на водія з депутатським значком.

Вибачення депутата Костенка опублікувала сьогодні Черкаська обласна газета “Нова Доба”. Однак в тексті каяття жодного разу не згадується потерпілий, і сам документ написаний доволі плутано. “Триває Великий піст – час, коли пробачають провини один одному. Приношу вибачення за інцидент із ДАІ, який стався нещодавно на Черкащині. Прикро, що саме елементарне взаємо непорозуміння спричинило напругу у стосунках”, –  так розпочинає своє вибачення Павло Костенко. Тобто незрозуміло, хто має вибачити депутата напередодні Великого християнського свята.

Це абстрактне вибачення навряд чи було щирим, бо тиждень тому новий начальник управління МВС у Черкаській області Віктор Ольховський у своєму інтерв’ю для черкаської газети “Прес-центр” заявив, що йому “телефонували, запитуючи, як можна владнати конфлікт”.

– Я відповів, що починати розмову треба з вибачень перед цим сержантом, – зазначає Віктор Ольховський.

Очевидно, що народний депутат хоче зам’яти справу, а тому й пішов на цей крок.

“Обозреватель” намагався зв’язатися з відповідальними працівниками Черкаської обласної прокуратури та Черкаської УМВС, аби поцікавитися ходом розслідування. Але кожній з установ Інтернет-виданню відмовили в коментарі, посилаючись на таємницю слідства.

Нагадаємо, що прокурором міста Черкаси порушеною кримінальну справу стосовно помічника-консультанта народного депутата України Павла Костенка за ознаками злочинів, передбачених ст.342 ч.2 Кримінального кодексу України — опір працівникові правоохоронного органу. А також за  ст. 345 ч.2 Кримінального кодексу України — погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу. Як прокуратура відреагувала на участь у конфлікті соратника Богдана Губського – Павла Костенко – правоохоронці не повідомляють.

Читайте про інцидент між нардепом та міліціонером: Нардеп-БЮТовец никого дверью не бил. Милиция сама сбежала

Інтерв’ю з постраждалим сержантомВійна світів: сержант ДАІ проти депутата Костенка