newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Перед смертю Ґонґадзе спілкувався з Ющенко і Тимошенко

Перед смертю Ґонґадзе спілкувався з Ющенко і Тимошенко

Сьогодні на черговому засідання у справі вбивства журналіста Георгія Ґонґадзе в Київському апеляційному суді покази давала Олена Притула. Про це повідомляє кореспондент «Обозревателя».

Вона розповідала про функціонування «Української правди», про творчість Георгія, про політичних осіб, з якими він мав контакт, про факти слідкування за Георгієм, про його зникнення.

Зокрема, Притула зауважила, що в останні три місяці перед зникненням Ґонґадзе спілкувався з Ющенком, Тимошенко, Порошенком, політиками меншого калібру.

На початку липня він мав розмову з Морозом, в якій той розповів Георгію, що слідкування за ним особисто контролює міністр внутрішніх справ Кравченко. За словами Притули, Мороз порадив Ґонґадзе деякий час переховуватися в інтересах особистої безпеки.

Видео дня

Також Притула вказала на одного з обвинувачених — Протасова — як на людину, обличчя якої їй знайоме. «В мене хороша пам’ять на обличчя. Я точно його раніше бачила. Щоправда, при яких обставинах, сказати не можу», — сказала редактор «Української правди».

Олена Притула розповіла, що коли Георгій виходив з її будинку, вона побачила у вікно, як якісь невідомі заламують йому руки. «Він вів себе дуже покірливо, хоча це було ненормально. Георгій мав такий характер, що він мав реагувати бурхливо і опиратися», — розповіла Притула.

Допит редактора «Української правди» буде продовжено завтра. Суд розпочне свою роботу о 10.30.