Китай та Індія втрачають сотні життів через стихії

186
Китай та Індія втрачають сотні життів через стихії

До майже чотирьох сотень збільшилася кількість жертв масштабних повеней в Індії. Керівництво країни закликає місцевих мешканців не панікувати та запевняє, що контролює ситуацію. Тим часом збільшується кількість загиблих від урагану "Саомай". Стихія вирує на сході Китаю.

У затоплених західних районах Індії висока вода щодня руйнує житлові будинки. Загалом у країні понад чотири мільйони людей вже майже тиждень живуть просто неба. Рятувальники розповідають, що часто стіни споруд завалюються вночі, коли мешканці сплять. Тоді шансів врятувати людей майже не залишається. Остання трагедія сталася цієї ночі. Близько двох десятків людей так і не вдалося витягти зсередини будинку.

Видео дня

Люди: - Ми витягли із будинку понад сто людей. Вони ще були живими. Однак, звичайно, це не всі. Скільки життів забрала вода - наразі підрахувати дуже важко.

Досі в Індії є кілька десятків селищ, яких рятувальникам не вдається дістатися. Людям не вистачає харчів та питної води. Підрахувати збитки, завдані високї водою, поки що ніхто не береться .

Мешканці: - Евакуація місцевих мешканців триває. Ми постійно чуємо заклики влади не панікувати, однак це дуже важко зробити, коли подивишся навкруги - вода і діти, які постійно плачуть.

Тим часом до 104 збільшилася кількість жертв і тайфуну " Саомай", що вирує на сході Китаю. Ще майже дві сотні людей вважають зниклими безвісти. За інформацією місцевої влади, евакуювати вдалося майже два мійльони китаців. Збитки, завдані стихією, сягають майже півтора мільярда доларів. Буревій "Саомай" у Китаї став вже восьмим у цьому сезоні.