УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Українські християни спасуть невірних

156
Українські християни спасуть невірних

Сімнадцять служителів, які мають покликання до служіння мусульманським народам, мали можливість з 19 по 30 червня пройти інтенсивний двотижневий курс підготовки в Інституті вивчення ісламу Української Євангельської Семінарії Богослов'я. Цей Інститут от уже чотири роки функціонує під керівництвом її засновників – місіонерів з Австралії Нормана і Розалін Брадшоу.

Видео дня

Серед тих, хто пройшов навчання цього року – і українці, і кримські татари, і росіяни, і білоруси, і узбеки. Цикавим м для студентів стало спілкування і лекції доктора Понтаса Падіді з Індонезії, який присвятив своє життя служінню мусульманам. Курс „Культура мусульманського світу” ознайомив студентів з поняттям культури і її значенням. Студенти розглянули основні її компоненти і разом з лекторами досліджували механізми їхньої дії і впливу.

Цінною для подальшого служіння студентів цієї школи стала й інформація про розмаїтість мусульманських культур, їх впливу на розвиток культури в цілому. Знання принципів мусульманського світу і положення жінки в ісламі стали гарною підмогою для тих, хто прийняв рішення присвятити себе служінню мусульманам.