УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Російський флот може піти з Севастополя тільки добровільно

Російський флот може піти з Севастополя тільки добровільно

Міністр оборони України Анатолій Гриценко переконаний, що питання виведення Чорноморського флоту з Криму раніше передбаченого договором терміну може бути визначене тільки російською стороною.

Видео дня

Про це він заявив на прес-конференції під час урочистих заходів з нагоди святкування Дня Військово-Морських Сил ЗС України у Севастополі, повідомляє прес-служба Міноборони.

"Прискорення виведення Чорноморського флоту може бути уточнено тільки російською стороною. Україна не буде форсувати, на мій погляд, виведення Чорноморського флоту з нашої території раніше. Період до 2017 року зафіксований. Це те, що не обговорюється" – сказав Анатолій Гриценко.

За словами глава оборонного відомства України, до цього часу Україна повинна забезпечити абсолютно комфортне функціонування Чорноморського флоту на своїй території.

"Два флоти повинні існувати без конфліктів, без медійних війн, без якогось присмаку конфліктності", – підкреслив Анатолій Гриценко.

У той же час Міністр оборони України висловив переконання у тому, що у випадку виникнення будь-яких проблем сторони повинні прийти до консенсусу та взаємовигідного рішення.

"Якщо виникають питання, то вони повинні вирішуватися на принципах взаємного інтересу та поваги, у тому числі і поваги до законодавств двох країн", – заявив Анатолій Грищенко.

Він також додав, що проблемні питання повинні вирішуватися в робочому порядку.