УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Білозір придумала пришвидчувач для призначення суддів КС

Білозір придумала пришвидчувач для призначення суддів КС

У Верховній Раді України зареєстровано проект закону про внесення змін до статті 17 Закону "Про Конституційний Cуд України" (щодо складення присяги суддею Конституційного Суду України), про це повідомляє прес-служба Верховної Ради.

Видео дня

За словами автора, народного депутата О. Білозір, метою прийняття законопроекту (реєстр. №1098) є зміна процедури складення присяги суддями Конституційного Суду України шляхом встановлення такої процедури, яка унеможливила б політичний чи інший вплив як на Конституційний Суд, так і на окремих суддів Конституційного Суду.

Зокрема, пропонується викласти у новій редакції частину третю статті 17 Закону "Про Конституційний Суд України". А саме: встановити, що суддя Конституційного Суду України складає присягу у залі засідань Конституційного Суду України не пізніш як через місяць після призначення його суддею Конституційного Суду України. Також пропонується встановити, що на церемонію складення присяги запрошуються Президент України, Голова Верховної Ради України, Прем'єр-міністр України, Голова Верховного Суду України, інші офіційні особи.