УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Президент проігнорував Пінчука, бо думає чим замінити танки

Президент проігнорував Пінчука, бо думає чим замінити танки

Сьогодні в Києві почалася міжнародна конференція, яку вже втретє організовує YES (голова правління — Віктор Пінчук). Відкривати конференцію мусив Президент України Віктор Ющенко, однак замість нього прийшов прем’єр-міністр Юрій Єхануров.

Голова Секретаріату Президента Олег Рибачук розповів, що в цьому частково винен колишній президент Польщі Олександр Кваснєвський, який зараз прибув в Україну. Він пояснив, що Кваснєвський завжди радив вирішувати проблеми за круглим столом, «тому Президент і живе за круглим столом і не може прийти на конференцію».

Рибачук додав, що така завзятість Президента у переговорах є свідченням того, що Україна наближається до Європейського Союзу і не вирішує політичні кризи за допомогою танків. «Я точно вам скажу, що Ющенко танки до парламенту посилати не буде», — заявив голова Секретаріату Ющенка.

На відкриття міжнародної конференції також прийшли посол США Вільям Тейлор, спікер ВР Олександр Мороз, міністр палива та енергетики Іван Плачком, міністр закордонних справ Борис Тарасюк, політики Віктор Пінчук, Микола Рудьковський, Інна Богословська.

В програмі анонсована участь прем’єр-міністра Хорватії, депутатів Європарламенту та країн Євросоюзу. З доповіддю виступить і екс-президент Польщі Олександр Кваснєвський.

Відкриття конференції відбудеться в Києві, далі учасники перемістяться в Ялту в Лівадійський палац.