УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Президент обіцяє розпустити парламент, якщо бардак триватиме

Президент обіцяє розпустити парламент, якщо бардак триватиме

Президент України Віктор Ющенко запевняє, що розпустить парламент у разі незнаходження компромісу між політичними силами. Про це глава держави сказав сьогодні журналістам після зустрічі в Секретаріаті Президента з головою Верховної Ради України Олександром Морозом, лідером Партії регіонів Віктором Януковичем та представниками «Нашої України».

«Мені здається, що політичні сили вийшли з цієї наради з розумінням, що пошук політичного компромісу, принаймні, щоб запустити український парламент в нормальний режим роботи, - це саме актуальне завдання». «Те, що існує інструмент Президента відносно розпуску парламенту, - нехай ніхто не має сумніву, що він не буде чинним способом використаний – безумовно, він буде використаний тоді, коли він залишиться єдиним способом врегулювання тих питань, які сьогодні через політичні переговори, не можуть бути врегульовані», - сказав Ющенко, додавши, що це не легший і не найдешевший спосіб.

Глава держави сумнівається, що перевибори зможуть змінити політичну ситуацію у ВР.

«Це той спосіб, який не призведе до кардинальних змін політичних сил в парламенті. Думаю, що нові вибори мало що змінять в розкладі політичних сил», - вважає Ющенко.

На його думку, перевибори, не вирішать існуючих проблем, а продовжать їх на майбутнє.

«Я переконаний, що це не перший варіант розв’язання проблеми, яка сьогодні існує в українському парламенті, але я не виключаю його використання як ефективний засіб вирішення проблеми», - зауважив Президент.

фото Николай Лазаренко/ПСПУ