УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Франківські бютівці вимагають розпуску парламенту

228
Франківські бютівці вимагають розпуску парламенту

11 липня депутатська фракція «Блок Юлії Тимошенко» в Івано-Франківській обласній раді заявила про своє «категоричне не сприйняття і засудження намірів приходу до влади в Україні реваншистів».

БЮТ вимагає від Президента України «негайного розпуску Верховної Ради України і призначення нових парламентських виборів восени 2006 року». Про це повідомив голова фракції БЮТ, заступник голови облради Юрій Романюк.

У заяві, зокрема, йдеться: «Розвал демократичної коаліції у ВРУ, який відбувся через невмотивоване затягування формування більшості за участю БЮТ, Блоку «НУ» та СПУ зі сторони Почесного голови політичної партії НСНУ Віктора Ющенка та її лідерів Романа Безсмертного, Петра Порошенка, Юрія Єханурова, Романа Зварича та інших призвів до зради єдності коаліційної більшості помаранчевих сил лідером СПУ Олександром Морозом, задля задоволення власних політичних амбіцій, шляхом здобуття посади голови ВРУ. Депутатська фракція БЮТ в облраді заявляє про своє категоричне не сприйняття і засудження намірів приходу до влади в Україні реваншистів та вимагає від Президента України Віктора Ющенка негайного розпуску ВРУ і призначення нових парламентських виборів восени 2006 року».