Баба Параска приходила під Верховну Раду
Виртуальный мемориал погибших борцов за украинскую независимость: почтите Героев минутой вашего внимания!
![Баба Параска приходила під Верховну Раду](https://cdn.obozrevatel.com/news/img/newspreview-default-thin.jpg?size=1944x924)
Під стінами ВР триває біло-блакитний мітинг. Перед мітингуючими виступають нардепи, піднімаючи бойовий дух учасників акції. Промовці гостро критикують Президента та учасників помаранчевої коаліції. Також виголошували оди Олександру Морозу, двомовності, Співдружності Незалежних Держав, а одного вірша присвятили відомому поетові Іванові Драчу, щоправда, він був негативним героєм твору. Лунають звинувачення у помаранчевому маразмі, однак учасники акції теж втрачають зв’язок з реальністю.
фото Дима Богданов/ОБОЗ
У виступах раз-у-раз лунає теза, що «коаліція регіоналів, Мороза і комуністів зможе врятувати країну від кризи». Загалом депутати не надто активно спілкуються з присутніми на площі.
Кажуть, баба Параска теж була помічена на площі під Радою, однак атмосфера була надто гнітючою, і вона залишила Маріїнський парк. На даний момент на майдані біля ВР залишилися лише біло-блакитні й частково комуністи. Соціалістичної символіки немає.
Фото Дмитра Стаховського/УНИАН
На площі біля Ради багато міліції, яка стежить за порядком. Є бійці підрозділу «Беркут». Організоване дійство доволі непогано. Машини з їжею для учасників акції протесту чергують з самого ранку, людей забезпечують «холодним пайками», організовано вивозять сміття. Усі машини - без жодної партійної символіки.
Привезли з десяток біо-туалетів, а також кілька агітаційних палаток з символікою ПР.