УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Ніна Карпачова порозважалася зі студентами

Ніна Карпачова порозважалася зі студентами

Від самого ранку 11 липня під стінами парламенту відбувався організований мітинг прихильників «антикризової коаліції». Кореспондент «Обозревателя» повідомив, що кількатисячний мітинг непогано організований, у ньому беруть участь переважно молоді люди, на вигляд – студенти.

Організатори розважали мітингуючих, ретранслюючи в гучномовець музику та патріотичні виступи. Більшість прихильників антикризової коаліції розмістилися у парку біля ВР, налаштовані мирно, більшість розташувалися на траві у парку. Найбільше прапорів - Партії регіонів, найменше - представників СПУ. Мітингуючі активно фотографуються на тлі Маріїнського палацу.

Для підняття бойового духу до присутніх вийшла член ПР Ніна Карпачова. У виступі на мітингу вона поскаржилася, що «незаконними методами помаранчеві сили намагаються заблокувати роботу ВР, щоб не дозволити працювати антикризовій коаліції». Карпачова висловила сподівання, що у боротьбі зі свавіллям помаранчевих сил учасники мітингу будуть послідовними і залишаться стояти під станами ВР під час вечірнього засідання. Свій виступ вона завершила у кращих традиціях «помаранчевого Майдану: «Слава Україні, героям слава, слава всім регіонам України, народу слава!»

Втім, учасникам мітингу «розвага» не надто сподобалася, і майданчик під стінами Ради стрімко пустішає. Організатори прибрали більшу частину підсилювачів звуку та колонок, залишивши лише одну аудіосистему, яка транслює попередньо записаний виступ про розвал країни помаранчевої владою та про те, що єдина можливість виходу з кризи для країни - створення антикризової коаліції, яка «повсякденною і копіткою роботою врятує країну».