УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Губський дає зуб, що від Юлі ні ногою (доповнена)

Губський дає зуб, що від Юлі ні ногою (доповнена)

Народний депутат від БЮТ Богдан Губський вважає Олександра Мороза зрадником. Про це йдеться у його заяві, текстом якої володіє «Обозреватєль».

«Я твердо переконаний, що Олександр Мороз зрадив інтереси виборців. Підставою для цього слугує той факт, що він поставив свій підпис під угодою з Партією регіонів України.

Додатково це підтверджується переконаннями сотень людей на Київщині та Черкащині, де я щойно побував. Люди просили мене переказати пану Морозу, що він — зрадник», — заявив Губський.

За його словами, лише Юлія Тимошенко завжди послідовно боролася за інтереси тих, хто віддав свої голоси за неї та відстоювала демократичну коаліцію, яка здатна дати Україні майбутнє.

«Мороз же підтримав політичну силу, яка здатна обтягнути країну колючим дротом, подарувати росіянам Крим та знищити українську мову», — переконаний Губський.

Нардеп підкреслює, що «якщо політик хоче вважати себе державним діячем, він повинен своєю діяльністю не зраджувати інтереси громадян, а сумлінно виконувати свої передвиборчі обіцянки. Мороз — не виконав, саме тому він зрадив інтереси України. Впевнений, що так мислять усі, хто прагне кращого для себе та своїх дітей».

Нагадаємо, Губському закидають, що він виступає за створення широкої коаліції, проти якої виступає його політсила — БЮТ. Зокрема сьогодні народний депутат від Партії регіонів Святаш заявив: «будемо відверті, Губський завжди хотів приєднатися до великої коаліції, якою б вона не була».

фото Дима Богданов/ОБОЗ