newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Янукович вважає Ющенка своїм однодумцем

Янукович вважає Ющенка своїм однодумцем

Президент Ющенко і Партія регіонів мають однакове бачення перспектив розвитку держави. Про це заявив лідер ПР Віктор Янукович, повідомляє прес-служба партії.

Видео дня

«Заява Президента України свідчить про те, що новостворена антикризова коаліція, яка має шанс перерости в широку коаліцію патріотичних сил, і Глава держави мають однакове бачення перспективи розвитку держави», — наголосив Янукович.

Він погоджуться з Президентом у тому, що всі процеси повинні відбуватися з дотриманням духу і букви Конституції України.

За словами Януковича, форум депутатів усіх рівнів, який ми провели 8 червня і в якому взяли участь лідери всіх парламентських фракцій, об’єднаних в антикризову коаліцію, також задекларував прагнення до об’єднання України. «Привітання Президента України цьому форуму свідчить про те, що Глава держави підтримує наше стремління до подолання розколу між сходом і заходом України», — переконаний лідер ПР.

В своїй Заяві 10 липня Президент ще раз підкреслив це словами: «Я не приймаю жодних конфронтаційних сценаріїв, які здатні завдати шкоди народові та уразити стабільність країни».

«Щиро зізнаюся, я читав ці слова з особливим відчуттям того, наскільки єдиною і конструктивною є наша позиція з позицією Глави держави. Справді, якщо всі гілки влади в Україні будуть дбати про стабільність, про те, щоб не завдати шкоди народові, про те, щоб впевнено йти вибраним курсом на поліпшення життя людей, то за українську перспективу можна бути спокійним», — прокоментував слова Глави держави Янукович.

фото Максим Левицкий/ОБОЗ