УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Януковича підкуплять кріслом у президії Ради, щоб він не шантажував

Януковича підкуплять кріслом у президії Ради, щоб він не шантажував

Партія регіонів шантажує владу, бо не хоче бути опозицією. Про це заявив перший заступник голови Центрвиконкому «Нашої України» Ігор Жданов, повідомляє прес-служба «Нашої України».

«Події останнього часу, зокрема — парад мовних суверенітетів в деяких областях, вираження недовіри окремим губернаторам обласними радами, свідоме нагнітання ситуації в Криму та спроби дестабілізації суспільно-політичної в країні загалом – це ланки одного ланцюга», — переконаний Жданов.

На його думку, це «свідомий план Партії регіонів, яка у такий спосіб намагається продемонструвати, що без неї створення парламентської коаліції — неможливе. Це спроба демонстрації сили та м`язів, політичний шантаж влади. Останні події, пов’язані з намаганням створити міжфракційне об’єднання демонструють, що Партія регіонів не хоче в опозицію, бо вона не звикла та не хоче працювати в опозиції».

«Однак держава сильна тоді, коли в неї сильна і влада, і сильна опозиція, - зауважив Ігор Жданов, - а тому в угоді про створення коаліції необхідно передбачити певні інституційні важелі, аби опозиція мала певні права, приміром, посаду віце-спікера, а також - головування в певних парламентських комітетах тощо».

«Якщо регіоналам не вдасться інтегруватися в політичну систему України, вони й надалі будуть удаватися до певних радикальних дій як в парламенті, так і поза його межами. Але, гадаю, цей шантаж в боку регіоналів не пройде, коаліція буде помаранчевою, а Партія регіонів перейде в опозицію, де й буде мати можливість відстоювати інтереси України», - насамкінець зазначив Ігор Жданов.