УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Регіонали створять більшість за рахунок помаранчевих (Розширена)

198
Регіонали створять більшість за рахунок помаранчевих (Розширена)

Регіонали таки створюють свою більшість - вони замінять "помаранчевих"

Фракція Партії регіонів ініціює створення у ВР міжфракційної парламентської більшості і «звертається до всіх здорових прагматичних сил, які є у всіх парламентських фракціях, із закликом сформувати керівні органи ВР і забезпечити ефективну роботу найвищого законодавчого органу країни». Про це сказано в тематичній заяві фракції ПР, поширеній серед журналістів за підсумками ранкового засідання Ради в середу.

Регіонали акцентують на «наростанні політичної й економічної кризи в країні». Вони вимагають: «негайно розглянути на засіданні парламенту ситуацію в Криму; усунути від виконання обов'язків міністрів оборони і закордонних справ, притягати до відповідальності інших посадовців, винних у незаконному допуску і розміщенні в Криму іноземного військового контингенту, створити слідчу комісію для розслідування цих фактів; створити слідчу комісію з подій в Дніпропетровську; членам уряду, що мають депутатський мандат, у дводенний термін визначитися з місцем роботи», - значиться у заяві фракції.

Донецькі висунули ультиматум, вони більше не можуть терпіти

Партія регіонів готова «не давати парламенту розглядати жодних інші питання і взагалі працювати, поки ми не почнемо ухвалювати конструктивні рішення», - про це повідомив журналістам у кулуарах член фракції ПР Ігор Шкіря.

Оголосивши перерву в засіданні й поставивши це питання на голосування першим, нашоукраїнці просто обдурили регіоналів - упевнений народний депутат. «Відбувся прямий обман домовленостей, досягнутих на погоджувальній раді. Ми домовилися про те, що всі ці питання ставитимуться на голосування. Проте Катеринчук поставив те, що йому вигідне. І на цьому, власне, все закінчилося», - розповів Ігор Шкіря.

«Ми такого терпіти більше не будемо», - рішуче заявив він. «Вони повинні бути впевнені в тому, що ми використовуватимемо всі методи, аж до блокування».

У сесійній залі Верховної Ради України відбуваються збори народних депутатів за участю членів фракцій Партії регіонів та КПУ.

Як передає УНІАН, головує на зборах представник КПУ Адам Мартинюк. Поряд з ним у президії — представник Партії регіонів Раїса Богатирьова.

Коли Мартинюк оголошував про проведення цих загальних зборів народних депутатів, член фракції «Наша Україна» Олексій Івченко, звертаючись до комуніста, викрикнув з місця: «Ти хто такий?!». На це Мартинюк відповів: «Це вам пояснюватимуть «у місцях не таких віддалених».

Представник КПУ пояснив, що народні депутати мають право провести збори.

Наразі народні депутати із фракцій «Наша Україна», БЮТ та СПУ залишили сесійну залу, забравши картки для голосування.