УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Примхи Вітренко виллються Україні в копійку

Примхи Вітренко виллються Україні в копійку

Заступник міністра закордонних справ Володимир Огризко повідомив про те, що МЗС все ще сподівається, що спільні військові навчання українських та закордонних військ, що мають відбутися 12 червня в Україні, будуть проведені. Для цього, за словами Володимира Огризко, або доведеться провести позачергове засідання ВР, або обійти ВР стороною, повідомляє кореспондент «Оглядача» Дмитро Іванческул.

Нагадаємо, що Верховна Рада повинна затвердити законопроект, що дозволяє проведення військових навчань в Україні. Хоча, як запевнив Огризко, є механізми, які дозволяють провести міжнародні військові навчання і без дозволу Верховної Ради. Він також не виключає можливості перенесення у часі навчань, що мають відбутися 12 червня.

Перший заступник міністра оборони Поляков запевнив, що МО «вийде з ситуації, що склалася в Феодосії, з честю». Він також погодився, що якщо станом на 12 червня ВР не затвердить законопроект про проведення міжнародних військових навчань в Україні, то ці навчання будуть відтерміновані.

Крім того, не виключається можливість перенесення цих навчань на територію іншої держави-учасниці. В такому випадку замість 1,5 мільйона гривень допомоги за проведення навчань на території України, Україні доведеться витрачати бюджетні кошти на відправку військовослужбовців та військової техніки на територію іншої держави.