УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Поживанов звинуватив Мороза в шантажі і пообіцяв завалити його

Поживанов звинуватив Мороза в шантажі і пообіцяв завалити його

Член фракції "Наша Україна" Михайло Поживанов назвав «шантажем» заяви соціалістів щодо непідписання ними коаліційної угоди, поки не отримають гарантії того, що лідер СПУ Олександр Мороз посяде посаду спікера парламенту.

У інтерв'ю журналістам Поживанов заявив: «Це нормальний політичний шантаж пана Мороза, це його позиція вже впродовж багатьох років». При цьому депутат переконаний, що посади в коаліції повинні розподілятися пропорційно результату, отриманому на виборах, тобто БЮТ повинен отримати посаду Прем'єра, "Наша Україна" - посада спікера. Поживанов підкреслив, що пройде якийсь час, і трьом політичним силам вдасться досягти успіху і створити коаліцію.

Відповідаючи на питання щодо того, чому «Наша Україна» до цих пір не висуває свою кандидатуру на посаду спікера, він відповів, що, перш за все, повинні бути узгоджені принципи коаліції, а вже потім посадові питання. За його словами, «Наша Україна» поки що не визначилася щодо кандидатури спікера. і тому не висуває свою кандидатуру.

Поживанов не виключає, що позиція соціалістів може «арифметично» вплинути на процес створення парламентської коаліції. При цьому він особисто кандидатуру Мороза на посаду спікера підтримувати не буде. За його словами, такої ж позиції дотримується і більшість членів фракції "Наша Україна".