Після випускного вечора учні поїхали до реанімації
Виртуальный мемориал погибших борцов за украинскую независимость: почтите Героев минутой вашего внимания!
![Після випускного вечора учні поїхали до реанімації](https://cdn.obozrevatel.com/news/img/newspreview-default-thin.jpg?size=1944x924)
З 26 по 28 червня до інфекційного відділення Мостиської центральної районної лікарні Львівської області госпіталізовано 11 осіб, з них 7 дітей (випускники загальноосвітньої школи с. Волиця) з признаками харчового отруєння. Про це повідомили «Обозревателю» у прес-службі МНС.
Остаточний діагноз встановлюється. Попередня причина захворювання - вживання неякісних продуктів харчування на випускному вечорі в школі, на якому перебувало 112 осіб.
Перебіг захворювання госпіталізованих - середнього ступеню важкості. В осередку захворювання фахівцями районної та обласної СЕС проводиться комплекс протиепідемічних та санітарно-гігієнічних заходів.
Ситуація знаходиться під контролем Головного управління МНС України у Львівській області.