У Львові віруючі зловили "Герострата"
Виртуальный мемориал погибших борцов за украинскую независимость: почтите Героев минутой вашего внимания!
![У Львові віруючі зловили 'Герострата'](https://cdn.obozrevatel.com/news/img/newspreview-default-thin.jpg?size=1944x924)
Сьогодні близько 9 години невідомий спробував вчинити підпал ззовні та всередині собору Святого Юра.
Про цей інцидент розповідає о. Володимир Ониськів, економ Курії Львівської архиєпархії: «Близько 9-ї години ранку, коли у Соборі не було багато людей, прийшов невідомий, який мав у сумці каністру із запалювальною сумішшю (бензин змішаний із дизельним пальним та мазутом). Він розлив цю рідину від центрального до правого входу ззовні храму, а всередині у тій частині, де знаходиться копія Туринської плащаниці. Відтак хотів це підпалити."
Про це повідомляє сайт Львівської Архиєпархії УГКЦ.