Кличко міг би відправити Черновецького в нокаут, але вже пізно
Виртуальный мемориал погибших борцов за украинскую независимость: почтите Героев минутой вашего внимания!
![Кличко міг би відправити Черновецького в нокаут, але вже пізно](https://cdn.obozrevatel.com/news/img/newspreview-default-thin.jpg?size=1944x924)
Більшість мешканців столиці вважають що вибори пройшли чесно. Серед мінусів називають великі черги. Про це свідчать результати соціологічного опитування проведеного Центром «Соціальна перспектива», які представили під час прес-конференції на «Обозревателе» Ірина Бекєшкіна та Ігор Буров.
Щоправда, 19% киян відповіли, що змогли уникнути черг на виборчих дільницях, 43% стояли близько півгодини, понад годину стояли 30%, а близько 10% взагалі пішли не проголосувавши. Ці десять відсотків складають переважно люди молодого віку. Саме тому втратили такі політичні сили, як Блок Кличка та ГАК.
На виборах мера 48% молоді проголосували за Кличка, перевага Черновецького виявилась в підтримці жінок та людей старшого віку та непрацюючих пенсіонерів, а також на лівому березі Києва, де активно розповсюджувалася його газета «Право».
Однак уже зараз більшість киян висловлюють своє розчарування діяльністю Черновецького, а 9% відсотків його виборців негативно оцінюють його діяльність. За рейтингом Кличко навіть зумів випередити Черновецького на 1 відсоток. Головне, що допомогло Черновецькому стати мером, є його благодійна діяльність.
Серед причин, через які кияни не голосували за Омельченка, соціологи називають три:
- набрид
- бажання змінити владу
- підозри у корупційних зв’язках.
Створеною у Київраді коаліцією не задоволені виборці Блоку Кличка, задоволені виборці Партії регіонів та «Нашої України». Близько 5% тих, хто голосував за Партію регіонів у Києві, проголосували і за обрання мером столиці Черновецького. 29% киян вважають, що Черновецький буде гіршим мером, ніж Омельченко.
Серед політиків всеукраїнського масштабу найбільшу популярністю серед киян мають Тимошенко, Мороз, Ющенко і на межі довіри Єхануров.
59% киян вважають оптимальною для Верховної Ради коаліцію БЮТ, НУ і СПУ.
Опитування було проведене з 6 по 11 травня. В опитуванні взяли участь 1200 респондентів, що проживають у місті Києві. Статистична похибка дослідження складає 1,5-2%.