УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Морякам пояснять, що таке українська мова

246
Морякам пояснять, що таке українська мова

В окремій бригаді берегової оборони Військово-Морських Сил Збройних Сил України, яка дислокується на території Автономної Республіки Крим, 15 травня розпочався тиждень української мови, повідомляє прес-служба Міноборони.

Видео дня

Протягом тижня заходи культурно-виховної та просвітницької роботи, а також інформування усіх категорій військовослужбовців спрямовуватимуться на популяризацію української мови, роз’яснення підлеглим її ролі як невід’ємної складової патріотизму та національної гідності громадянина.

З офіцерами, прапорщиками та військовослужбовцями служби за контрактом відбудуться “круглі столи”, в ході яких розглядатимуться проблеми та шляхи впровадження української мови у повсякденну діяльність військ. У бібліотеках військових частин оновлені виставки літератури українських письменників і поетів, з’явилися нові добірки публіцистичних матеріалів, присвячених історії виникнення української мови.

Для військовослужбовців, які під час служби вирішили поглибити знання української мови підібрано хороший довідковий матеріал, а з солдатами, які недостатньо володіють державною мовою, сплановані додаткові заняття.

За словами заступника командира бригади з гуманітарних питань підполковника Віталія Хартонюка, метою проведення різноманітних заходів є забезпечення безумовного функціонування української мови у повсякденному житті військових колективів.

– Для досягнення поставленої мети ми активно використовуємо різні форми інформаційно-пропагандистської роботи, зокрема, лекції, бесіди, семінари, зустрічі з вченими-мовознавцями, майстрами мистецтв. Крім того, у з’єднанні постійно проводиться робота щодо популяризації традицій українського народу, – зазначив підполковник Віталій Хартонюк.

Тиждень української мови в окремій бригаді берегової оборони Військово-Морських Сил Збройних Сил України триватиме до 19 травня.