УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Ющенко збирається перерахувати голоси на виборах

177
Ющенко збирається перерахувати голоси на виборах

Президент Віктор Ющенко виступає за перерахування голосів на дільницях, де офіційні результати викликають сумніви.

Про це сказав на брифінгу заступник голови секретаріату Президента Анатолій Матвієнко.

Він зазначив, що позиція Президента полягає в тому, що, якщо фігуранти виборчої кампанії мають інформацію про факти, котрі не відповідають офіційним даним, то по всіх цих дільницях повинні бути перераховані результати голосування.

"Ми повинні зняти будь-які сумніви в легітимності влади. Легітимність влади та її незаперечність є основою її надійного й авторитетного функціонування", - сказав він.

Як повідомляло агентство, партія "Віче", "Громадянський блок "ПОРА-ПРП", блок Народно-демократичних партій і Народний блок Литвина просять Верховну Раду зобов'язати Центральну виборчу комісію організувати перерахування бюлетенів.

Блок Юрія Кармазіна, блок "Влада народу", блок "Патріоти України", блок Бориса Олійника й Михайла Сироти, блок партій "Союз", Всеукраїнська Чорнобильська народна партія, партія "Народний рух України за єдність", Ліберальна партія України, партія "Всеукраїнський патріотичний союз" і партія "Третя сила" заявляють про масові фальсифікації на виборах.

Партія регіонів - 32,12%, БЮТ - 22,27%, "Наша Україна" - 13,94%, СПУ - 5,67% і КПУ - 3,66% проходять у Раду за підрахунком ЦВК 100% протоколів.

26 березня пройшло голосування з виборів Верховної Ради, Верховної Ради Криму, обласних, міських, районних, районних у містах, селищних, сільських рад, а також сільських, селищних і міських голів.