УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Європейска Народна партія закликає помаранчевих до єдності

189
Європейска Народна партія закликає помаранчевих до єдності

Проект надзвичайної резолюції, представленої Польщею на Конгресі ЄНП, Рим, 30 – 31 березня 2006 року «Українські вибори», переданий «Обозревателю» прес-службою «Нашої України»:

Процес зміцнення демократії в Українському суспільстві після Помаранчевої революції був чітко засвідчений під час виборів 26 березня 2006 року, які, згідно з численними міжнародними спостерігачами, були вільними, чесними і демократичними. Українське керівництво безсумнівно підтвердило свою відданість принципам демократії, забезпечуючи різноманітні можливості, включаючи доступ до мас-медіа, для усіх політичних сил задля представлення власних політичних програм.

Європейська Народна Партія вітає наші сестринські політичні партії в Україні – Народний Союз „Наша Україна” і Народний Рух України – з перемогою демократії в Україні і підтримує їх внесок до демократичних процесів після Помаранчевої революції.

Європейська Народна Партія закликає до єдності „Помаранчевих сил” і створення ними конструктивної більшості, яка гарантуватиме продовження демократичних реформ в Україні, а також курсу європейської і євроатлантичної інтеграції.

Беручи до уваги незаперечний прогрес України на шляху зміцнення демократії, поваги до європейських цінностей, які були продемонстровані Українським народом і керівництвом під час процесу виборів, ЄНП висловлює свою підтримку європейському вибору України. Це має дозволити подальший розвиток співпраці між ЄС і демократичними країнами Східної Європи, які поділяють спільні цінності ЄС і спрямовують свої зусилля на розвиток демократії в регіоні відповідно до стандартів ЄС.