УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Томенко відмовився від депутатського мандата

Томенко відмовився від депутатського мандата

Микола Томенко розповів на прес-конференції, що виконає обіцянку, дану 26 вересня 2005 року про те, що, якщо Блок Юлії Тимошенко не займе перше місце на виборах, він відмовляється від депутатського мандату, повідомляє кореспондент "Оглядача". «Я відмовляюся від депутатського мандату Київради та від лідерства найбільшої фракції у Київраді» - заявив один з лідерів БЮТ.

Журналісти йому нагадали, що восени минулого року він мав на увазі мандат депутата Верховної Ради, на що Томенко зауважив, що у нього в парламенті багато роботи. «Буду працювати, щоб фракція Януковича не пройшла в парламент на наступних виборах» - заявив Томенко.

Томенко не хоче робити подарунок Кучмі-Януковичу-Медведчуку

Заступник керівника БЮТ Микола Томенко під час сьогоднішнього брифінгу заявив, що він між двома депутатськими мандатами – першим номером в найбільшій фракції Київради та третім номером у фракції БЮТ у Верховній Раді – обирає останній.

Відповідаючи на запитання журналіста щодо своєї обіцянки скласти депутатські повноваження у разі, якщо на виборах БЮТ не займе перше місце, Микола Томенко відповів, що «програму-мінімум Блоку Тимошенко все-таки вдалося виконати: оскільки БЮТ зайняв перше місце серед помаранчевих партій на виборах». «Я не хочу робити подарунок Кучмі-Януковичу-Медведчуку і відмовлятися від свого мандату народного депутата. Адже я вже відмовився балотуватися у мери Києва, і ось чим це закінчилося», - пожартував Томенко.

«Я як депутат Верховної Ради зроблю все, щоб Партія регіонів в наступному парламенті не посіла перше місце. Тому в парламентів я працюватиму над тим, щоб реалізувати свій наступний прогноз, за яким не ПР, а помаранчеві партії займуть перше місце на наступних парламентських виборах і завершать процес декучмізації країни», - підсумував Томенко, додавши, що цей процес вже активно розпочався. І свідченням цьому, на його переконання, є непроходження до парламенту за попередніми підрахунками ЦВК політичних сил, які завжди асоціювалися з найближчим оточенням колишнього президента Кучми, зокрема, Блоку Литвина та СДПУ(о), повідомляє прес-служба Томенка.