УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Юрій Єхануров подумки прощається з кріслом

Юрій Єхануров подумки прощається з кріслом

30 березня прем’єр-міністр України Юрій Єхануров спілкувався з працівниками Головного управляння державної служби. Він попередив держслужбовців, що для них настають тяжкі часи, які завжди мають місце після виборів в демократичних країнах. Водночас «страхіття», які обіцяв Єхануров чиновникам, важко назвати демократичними. Зокрема, глава уряду попередив, що нові міністри одразу захочуть записати в свої партії усіх підлеглих службовців.

«Наприклад, Міністерство аграрної політики завжди змінює свої політичні погляди залежно від того, з якої партії міністр. Розповім вам одну історію. Під Житомиром лісники зробити з деревини величезне політичне гасло. Воно спочатку починалося словом «НДП», потім – «АПУ», далі – «КПУ». А зараз у них проблема: слово «НСНУ» важко написати – немає місця для четвертої літери», - пожартував прем’єр.

Глава уряду закликав держслужбовців не ставитися до відставки уряду як до трагедії, хоч і пообіцяв, що це буде випробовування нервів. «Йдуть собі міністри, як це буде і зараз, з моїм урядом, але державна служба повинна працювати, – наголошував Юрій Іванович.

Крім того, він попросив чиновників інтенсивно навчатися. «Зараз це питання для країни дуже актуальне. Поки йтиме формування уряду – ви повинні вчитися працювати, бо потім уже уряд буде вчитися працювати», - попередив Єхануров. Він зауважив, що це дуже непросто – працювати в умовах демократії: «Мені – колишньому керуючому будівельним трестом – завжди хочеться «власть употребить», але я стримуюся. Якщо вчора тут сидів шановний пан Кіреєв, і я з ним чесно, толерантно розмовляв, то це не означає, що всередині не кипів. І ви знаєте, результат є – сьогодні він каже, що план на перший квартал податкова виконує», - похвалився присутнім Юрій Єхануров.