УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Найзнаменитіша теща України запрошує на млинці: Тимошенко почастувала киян млинцями

315
Найзнаменитіша теща України запрошує на млинці: Тимошенко почастувала киян млинцями

Тимошенко почастувала киян млинцями

В неділю, 26 лютого, в Києві на Хрещатику лідерка БЮТ Юлія Тимошенко привітала всіх киян та гостей столиці зі святом Масляни, яке триватиме весь наступний тиждень. Про це повідомляє офіційний сайт БЮТ.

«Масляна символізує відхід зими, всього поганого та неприємного. Сьогодні ми зібралися тут теж для того, щоб відігнати все холодне і зле, адже п’ятнадцять років холоду в політиці – це забагато», - сказала вона. Політичний календар країни Тимошенко порівняла з законами домашнього господарства: «Перший крок ми зробили на президентських виборах. Можливо, цей перший млинець вийшов не найкращим, але вже другий млинець у жодної господарки не вийде поганим», - запевнила вона, маючи на увазі парламентські вибори 26 березня.

Тимошенко нагадала, що Масляна закінчується прощеною неділею, коли потрібно всім вибачити й забути все погане. «Зробивши це, ми обов’язково продовжимо нашу переможну ходу», - переконана вона.

«Якою б холодною не була зима, весна все одно переможе» - з цими словами, бажаючи подарувати частинку свята кожному українцю, Юлія Тимошенко відпустила в небо дві тисячі червоних повітряних кульок у формі серця, після чого їй подарували букет білих квітів і накинули на плечі велику хустку.

«Тепер можна святкувати Масляну. Всі їмо млинці, але лише тиждень до початку посту!», - попередила вона і запросила всіх присутніх почастуватися.

Юлія Тимошенко запросила киян на млинці

Київська команда Блоку Юлії Тимошенко запрошує киян та гостей міста 26 лютого о 14.00 на Хрещатик для святкування Масляної.

Про це повідомляє офіційний сайт БЮТ.

На Хрещатику буде встановлено 3 сцени, на яких будуть виступати художні колективи. Всі бажаючі зможуть спробувати млинці за рецептом Блоку Юлії Тимошенко.