УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

УРП «Собор» просить Ющенка приструнити свого підлеглого

891
УРП «Собор» просить Ющенка приструнити свого підлеглого

Центральний Провід Української республіканської партії «СОБОР» оприлюднив відкритий лист Президенту України Віктору Ющенку з приводу дій колишнього лідера партії Анатолія Матвієнка.

«Нашу Українську республіканську партію “СОБОР” нахабно та безсоромно нищить працівник Вашого Секретаріату, “вічний комсорг” – А.С. Матвієнко! Нищить з комсомольським натхненням та безсоромною підлістю!» — наголошується у листі.

Також у листі повідомляється, що А.С. Матвієнко написав на ім’я Президента Ющенко заяву про складення з себе повноважень Голови Уряду Криму, в якій заявив, що складає з себе повноваження Голови цієї партії та виходить з її лав. «Повідомляємо Вам, шановний Вікторе Андрійовичу, що, крім заяви на Вашу адресу, А.С. Матвієнко написав окрему заяву про вихід з Української республіканської партії “СОБОР”. До цього часу Матвієнко А.С. не написав нову заяву про вступ у партію, тому згідно Закону України “Про політичні партії в Україні”, на сьогоднішній день він позапартійний і незаконно називає себе Головою УРП “СОБОР”. Після виходу з партії та складення повноважень Голови партії, він, як законослухняний громадянин, повинен був би здати партійну печатку, свідоцтво про реєстрацію партії та інші партійні атрибути, що він не зробив, тим самим порушивши закон (незаконне утримування та використання партійних атрибутів)», — говориться у листі УРП «Собор».

Партія закликає Ющенка втрутитись у конфлікт навколо неї. За їх словами, «заступник керівника Секретаріату Президента – Матвієнко А.С., використовуючи адмінресурс, намагається знищити та зашкодити участі УРП “Собор” у виборах 2006 року!»