УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

ПОРА-ПРП даруватиме Тимошенко словники української мови

240
ПОРА-ПРП даруватиме Тимошенко словники української мови

У відповідь на заклик Громадянського блоку "ПОРА-ПРП"  до Юлії Тимошенко підписати парафовану БЮТом угоду про створення коаліції у Верховній Раді пані Тимошенко порадила Порі-ПРП перейти від "піару на авторитеті лідерів виборчих перегонів" до активної роботи в регіонах.  

Також прес-служба БЮТу звинуватила ПОРУ-ПРП у «інертності» і необізнаності з останніми подіями в країні, оскільки, на думку бютівців, лідери ПОРА-ПРП не знають, що Тимошенко підписала угоду про коаліцію демократичних сил ще 21 лютого.  

У зв’язку з цим, Громадянський блок «ПОРА-ПРП» радить лідерці БЮТ зазирнути у будь-який тлумачний словник української мови і ознайомитись з визначенням слова «Угода». Так, наприклад, у «Великому тлумачному словнику сучасної української мови», виданому коштом видавництва «Перун» 2005 року на сторінці 1495 вказано, що угода є «1) ВЗАЄМНА домовленість про що-небудь». Або «2) Договір, за яким встановлюються ВЗАЄМНІ зобов’язання щодо чого-небудь» (виділ. наше) . Таким чином, одинокий підпис Тимошенко під будь-яким тестом не є угодою, оскільки неможливо скласти угоду з самим собою.

Оскільки, є очевидним що не всі прихильники БЮТ розуміють значення слова «угода» штаб виборчого блоку ПОРА-ПРП надіслав до центрального штабу БЮТ (Київ, вул. Турівська, 13) «Словник української умови», де чітко вказані значення найбільш вживаних в українській мові слів.    

Громадянський блок «ПОРА-ПРП» дослуховуючись до дружньої поради Блоку Юлії Тимошенко активніше попрацювати у регіонах, офіційно повідомляє, що з понеділка, 27 лютого, Громадянський блок «ПОРА-ПРП» розпочинає дружнє пікетування штабів БЮТ у регіонах з проханням до Тимошенко підписати парафовану БЮТ угоду.

Турбуючись про обізнаність регіональних штабів БЮТу зі значенням слова «угода» представники ПОРА-ПРП будуть дарувати Словники української мови також і регіональним штабам БЮТ.

Мета наших акцій - переконати Ю.Тимошенко підписати угоду про коаліцію між представниками всіх демократичних сил Майдану - блоку ПОРА-ПРП, «Нашої України», БЮТ, СПУ та Блоку Костенка-Плюща та не допустити коаліції з Регіонами України.